Micro ring Euro lock alebo Keratín

Ponúkam 3 najšetrnejšie metódy predĺženia ruskými alebo remy vlasmi: 

Microring alebo eurolock metóda

Pri tejto metóde sa používa na pripájanie prameňov ľahký kovový krúžok, Microring alebo Eurolock. Tieto krúžky sú z vnútornej strany vystlané silikónom, aby pri stlačení, čo najmenej poškodili vlasy. Do krúžkov sa vsunú pramene aj spolu s vašimi vlasmi a následne sa stláčajú špeciálnymi klieštikmi, aby sa z vlasov nešmykli.

Nie je potrebné žiadne lepidlo, tepelná úprava a ani chemické prípravky. Spoje sú nenápadné a to aj preto, lebo krúžky majú rovnakú farbu ako vaše vlasy. Posúvanie spojov prebieha podobne ako pripájanie. Mikroringy treba otvoriť posunúť bližšie ku korienkom a znovu stlačiť klieštikmi.

Keratínová metóda

Najpoužívanejšia a najšetrnejšia metóda predĺženia vlasov. Pramene sa pripájajú na pôvodný vlas pomocou keratínu. Keratín je stavebná bielkovina každého vlasu, preto jeho použitie zaručuje dokonalé splynutie pripojených prameňov bez ich poškodenia. Umelo vytvorený syntetický keratín sa musí najskôr roztaviť a to buď tepelne, pri teplotách 180 až 200°C, alebo ultrazvukom, už pri 50 stupňoch. Aplikuje sa na pramene, ktoré sa pripájajú na prirodzené vlasy, čo najbližšie ku korienkom. Spoje sú stláčané klieštikmi a následne upravené do šúľka alebo do placky. V oboch prípadoch pôsobia veľmi prirodzene a sú takmer neviditeľné.
Približne po 3  mesiacoch treba pramene odpojiť a posunúť opäť ku korienkom. Túto obnovu môžete opakovať. 

1. Micro ring

Predlžovanie vlasov za studena 

2. Euro lock

Predlžovanie vlasov za studena 

3. Keratín

Predlžovanie vlasov za tepla