Micro ring/Euro lock/Keratín alebo Easy tape?

Ponúkam 4 najšetrnejšie metódy predĺženia ľudskými vlasmi: 

Microring alebo eurolock metóda

Pri tejto metóde sa používa na pripájanie prameňov ľahký kovový krúžok, Microring alebo Eurolock. Tieto krúžky sú z vnútornej strany vystlané silikónom, aby pri stlačení, čo najmenej poškodili vlasy. Do krúžkov sa vsunú pramene aj spolu s vašimi vlasmi a následne sa stláčajú špeciálnymi klieštikmi, aby sa z vlasov nešmykli.

Nie je potrebné žiadne lepidlo, tepelná úprava a ani chemické prípravky. Spoje sú nenápadné a to aj preto, lebo krúžky majú rovnakú farbu ako vaše vlasy. Posúvanie spojov prebieha podobne ako pripájanie. Mikroringy treba otvoriť posunúť bližšie ku korienkom a znovu stlačiť klieštikmi.

Keratínová metóda


Najpoužívanejšia a najšetrnejšia metóda predĺženia vlasov. Pramene sa pripájajú na pôvodný vlas pomocou keratínu. Keratín je stavebná bielkovina každého vlasu, preto jeho použitie zaručuje dokonalé splynutie pripojených prameňov bez ich poškodenia. Umelo vytvorený syntetický keratín sa musí najskôr roztaviť a to buď tepelne, pri teplotách 180 až 200°C, alebo ultrazvukom, už pri 50 stupňoch. Aplikuje sa na pramene, ktoré sa pripájajú na prirodzené vlasy, čo najbližšie ku korienkom. Spoje sú stláčané klieštikmi a následne upravené do šúľka alebo do placky. V oboch prípadoch pôsobia veľmi prirodzene a sú takmer neviditeľné.
Približne po 3  mesiacoch treba pramene odpojiť a posunúť opäť ku korienkom. Túto obnovu môžete opakovať. 

Easy tape


Metóda Easy tape je najšetrnejšia metóda studeného predlžovania vlasov na trhu. Nezaťažuje vlastné vlasy ani ich nepoškodzuje, pretože napojené pásiky vlasov vyrastajú bezpečne spolu s vašimi vlastnými vlasmi. Spoje - teda špeciálne pevné pásky sú priehľadné, takže najmenej viditeľné. A čo je najlepšie - to pohodlie nosenia je neuveriteľné. Pásky sú navyše opakovane použiteľné.
1 prameň má 3 cm = 3 g (ekvivalent 3 bežných pramienkov). Dĺžka prameňov je 40 - 60 cm, následne sa môžu upraviť do strihu a skrátiť tak, aby zapadali do vašich vlastných vlasov.
Napájané vám budú výhradne európske 100% ľudské vlasy najvyššej kvality, ktoré pri dobrej starostlivosti vydržia zdravé a lesklé aj niekoľko mesiacov. Po približne 2-3 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. Vtedy sa odrastené pramene vlasov pomocou špeciálnych pomôcok odstránia, vlasy sa rozčešú, ošetria špeciálnymi pomôckami a znova napoja.
O napojené vlasy je potrebné sa starať tak ako o svoje vlastné. Na česanie sa používa špeciálna kefa, ktorá prechádza aj cez spoje. Vlasy môžete farbiť, fénovať, žehliť a natáčať. Spoje sú odolné aj voči vlasovým produktom. 

1. Micro ring a Euro lock

Predlžovanie vlasov za studena 

2. Keratín

Predlžovanie vlasov za tepla 

3. Easy tape

Predlžovanie vlasov za studena