Micro ring/Euro lock/Keratín alebo Easy tape?

Ponúkam 4 najšetrnejšie metódy predĺženia ľudskými vlasmi: 

Microring alebo eurolock metóda

Pri tejto metóde sa používa na pripájanie prameňov ľahký kovový krúžok z hliníka alebo z mede, Microring alebo Eurolock. Tieto krúžky sú z vnútornej strany vystlané silikónom, aby pri stlačení, čo najmenej poškodili vlasy. Ale sú aj krúžky bez silikónu s vrúbkovanou vnútornou plochou. Do krúžkov sa vsunú pramene aj spolu s vašimi vlasmi a následne sa stláčajú špeciálnymi klieštikmi, aby sa z vlasov nešmykli.

Nie je potrebné žiadne lepidlo, tepelná úprava a ani chemické prípravky. Spoje sú nenápadné a to aj preto, lebo krúžky majú rovnakú farbu ako vaše vlasy. Posúvanie spojov prebieha podobne ako pripájanie. Treba otvoriť posunúť bližšie ku korienkom a znovu stlačiť klieštikmi.

Keratínová metóda


Najpoužívanejšia a najšetrnejšia metóda predĺženia vlasov. Pramene sa pripájajú na pôvodný vlas pomocou keratínu. Keratín je stavebná bielkovina každého vlasu, preto jeho použitie zaručuje dokonalé splynutie pripojených prameňov bez ich poškodenia. Umelo vytvorený syntetický keratín sa musí najskôr roztaviť a to buď tepelne, pri teplotách 180 až 200°C, alebo ultrazvukom, už pri 50 stupňoch. Aplikuje sa na pramene, ktoré sa pripájajú na prirodzené vlasy, čo najbližšie ku korienkom. Spoje sú stláčané klieštikmi a následne upravené do šúľka alebo do placky. V oboch prípadoch pôsobia veľmi prirodzene a sú takmer neviditeľné.
Približne po 3  mesiacoch treba pramene odpojiť a posunúť opäť ku korienkom. Túto obnovu môžete opakovať. 

O napojené vlasy je potrebné sa starať tak ako o svoje vlastné. Na česanie sa používa špeciálna kefa, ktorá prechádza aj cez spoje. Vlasy môžete farbiť, fénovať, žehliť a natáčať. Spoje sú odolné aj voči vlasovým produktom. 

Easy tape


Metóda Easy tape vydrží zo všetkých metód vlasovového predĺženia najkratšiu dobu. Nezaťažuje vlastné vlasy ani ich nepoškodzuje, pretože napojené pásiky vlasov vyrastajú bezpečne spolu s vašimi vlastnými vlasmi. No záťaž vlasov je na niekoľko cm vlasov a nie len na pramienku. Pre blond vlasy sa moc neodporúča, je viac viditeľná oproti iným metódam. Spoje - teda špeciálne pevné pásky sú priehľadné. Pásky sú opakovane použiteľné.
1 prameň má 3 cm = 3 g (ekvivalent 3 bežných pramienkov). Dĺžka prameňov je 40 - 60 cm, následne sa môžu upraviť do strihu a skrátiť tak, aby zapadali do vašich vlastných vlasov.
Napájané vám budú výhradne európske 100% ľudské vlasy najvyššej kvality, ktoré pri dobrej starostlivosti vydržia zdravé a lesklé aj niekoľko mesiacov. Po približne 2-3 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. Vtedy sa odrastené pramene vlasov pomocou špeciálnych pomôcok odstránia, vlasy sa rozčešú, ošetria špeciálnymi pomôckami a znova napoja s novými páskami.

1. Micro ring a Euro lock

Predlžovanie vlasov za studena 

2. Keratín

Predlžovanie vlasov za tepla 

3. Easy tape

Predlžovanie vlasov za studena