Micro ring/Euro lock/Keratín-mini/Easy tape alebo Micro weft?

Na výber 5 metód predĺženia: 

Microring, Micro lock, Eurolock, Micro eurolock metóda

Pri tejto metóde sa používa na pripájanie prameňov ľahký kovový krúžok z hliníka alebo z mede, Microring alebo Eurolock ktoré sa líšia len veľkosťou a priemerom. Tieto krúžky sú z vnútornej strany vystlané silikónom, aby pri stlačení, čo najmenej poškodili vlasy. Ale sú aj krúžky bez silikónu s vrúbkovanou vnútornou plochou. 

Nie je potrebné žiadne lepidlo, tepelná úprava a ani chemické prípravky. Spoje sú nenápadné a to aj preto, lebo krúžky majú rovnakú farbu ako vaše vlasy. Približne po 2,5 mesiacoch treba pramene odpojiť a posunúť opäť ku korienkom.

Keratín, Micro keratín=kapsule


Najpoužívanejšia metóda predĺženia vlasov. Pramene sa pripájajú na pôvodný vlas pomocou keratínu. Keratín je stavebná bielkovina každého vlasu, preto jeho použitie zaručuje dokonalé splynutie pripojených prameňov bez ich poškodenia. Umelo vytvorený syntetický keratín sa musí najskôr roztaviť a to buď tepelne, pri teplote 180 °C, alebo ultrazvukom, už pri 50 stupňoch. 
Približne po 3 mesiacoch treba pramene odpojiť a posunúť opäť ku korienkom. Túto obnovu môžete opakovať. 


Tapes = Pásky


Metóda Easy tape vydrží zo všetkých metód vlasovového predĺženia najkratšiu dobu. Nepoškodzuje. No záťaž vlasov je na niekoľko cm vlasov a nie len na pramienku. Pre blond vlasy sa moc neodporúča, je viac viditeľná oproti iným metódam. Ťažšie sa odstraňuje, zbytkové lepidlo treba vyčesať. Spoje - teda špeciálne pevné pásky sú priehľadné. 
Napájané vám budú výhradne 100% ľudské vlasy najvyššej kvality, ktoré pri dobrej starostlivosti vydržia zdravé a lesklé aj niekoľko mesiacov. Po približne 2 mesiacoch je potrebné odrastené vlasy prepojiť. 

Microweft=Našívanie

Najmenej používaná metóda na Slovensku. Žiadne pramienky, vlasy v dvojitom páse po celom obode hlavy. Vydrží menej, cca. 2 mesiace a má viaceré negatíva oproti ostatným metódam. 

1. Micro ring a Euro lock

Predlžovanie vlasov za studena mikro spojkami

2. Keratín

Predlžovanie vlasov za tepla alebo ultrazvukom na nižšej teplote 

3. Easy tape

Predlžovanie vlasov za studena s lepiacimi páskami 

4. Micro-weft 

Studená metóda, žiadne lepidlá ani mikro spojky