VLASY

Predaj vlasov:

Špecializujem sa na predlžovanie a predaj najkvalitnejších ľudských vlasov na trhu 3 kvalít = Americké štandard, Ruské prémium a lux a Východoeurópske naturálky. Všetky vlasy sú v dĺžke 50-70cm odtiene blond, blond platinum, stredne hnedé, tm. hnedé a čierne. S ukončením na i tip aj u i tip aj surové blond. Tj. s ukončením už pripravené na metódu predĺženia, takže nemusíš už ďalej platiť za nakeratínovanie niekde inde. Vlasy sú s ukončením na tvrdom talianskom keratíne. Tu vždy nájdeš kvalitnú hustotu od korienkov až po končeky- od 0,8 do 1 gr. Pre ženy ktoré máte svoje vlasy husté i tie, čo majú jemné vlasy. Všetky vlasy sú skladom. 

Blond, tm.hnedá, hnedá a čierna skladom 50 a 70cm
Blond, tm.hnedá, hnedá a čierna skladom 50 a 70cm

Príprava pred predĺžením:

Tesne predtým ako si predĺžite vlasy použite čistiaci vlasový šampón - najlepšie bez obsahu sulfátov, napr. detský šampón.  Nesmú sa používať žiadne iné kondicionéry ani stylingové prípravky. Účelom použitia čistiaceho šampónu je odstrániť akýkoľvek nahromadený produkt, ktorý pretrváva na vlasoch a ktorý môže po inštalácii ovplyvniť integritu väzby alebo spôsobit zošmyknutie vlasu.  

Starostlivosť o predĺžené vlasy ruské:

Každá zákazníčka by mala používať špeciálnu vysoko kvalitnú kefu na predĺžené vlasy. Výlučne táto (alebo podobná) kefa je určená na česanie predĺžených vlasov.

 1. Vlasy umývajte v záklone jemnými pohybmi, pokiaľ možno nie príliš horúcou vodou.
 2. Výber vlasovej kozmetiky nie je v prípade ruských vlasov zúžený na výrobky určené na predĺžené vlasy. Odporúčam však používať kvalitné prípravky. Po skúsenostiach s výrobkami niekoľkých značiek vlasovej kozmetiky Vám vrelo odporúčam šampóny bez obsahu sulfátov, silikónov, konzervantov a farbív.
 3. Pokiaľ možno, vyhnite sa nanášaniu kondicionéra alebo masky na spoje. 
 4. Nenechávajte vlasy príliš dlho mastné.
 5. Ideálne je nechať vlasy usušiť prirodzene.
 6. Pokiaľ možno vyhnite sa česaniu mokrých vlasov.
 7. Vlasy češte pri súčasnom pridržaní druhou rukou v oblasti pri korienkoch, aby neboli zbytočne namáhané spoje, najmä ak máte jemné vlasy. Začnite od koncov a postupne prechádzajte ku korienkom.
 8. Pri fénovaní nepoužívajte príliš horúci vzduch, najmä pri oblasti spojov. Mohli by sa uvoľniť.
 9. Môžete chodiť do sauny, na plaváreň (aj do termálnej vody), vlasy však vždy dôkladne umyte a ošetrite.
 10. Zvýšenú pozornosť venujte vlasom pri žehlení alebo kulmovaní!!! Bezpodmienečne sa vyhnite oblasti spojov!
 11. I keď ručím za najvyššiu kvalitu práce, odporúčaná doba medzi posúvaniami pramienkov je 3 mesiace (za predpokladu, že vlas narastie priemerne cca. 1,2 cm za mesiac). Najmä pri veľmi jemných vlasoch. Pevnejšie vlasy môžu vydržať aj dlhšiu dobu, avšak keďže sa vlasy viac či menej medzi korienkami a spojmi dredujú, ak ich necháte na hlave príliš dlho, dá to viac práce ich potom pri posúvaní rozčesať. Najmä ak máte jemné vlasy. Treba si tiež uvedomiť, že Vaše vlasy prirodzene vypadávajú, čím sa zmenšuje počet vlasov na ktoré je napojený pramienok. A čím menej vlasov drží pramienok, tým sú viac zaťažené a v konečnom dôsledku sa pramienky môžu pri bežnej starostlivosti vytrhnúť aj s Vašimi vlasmi.

Starostlivosť o predĺžené vlasy americké:

1. Na zložkách záleží. Najprv sa uistite, že šampón neobsahuje zbytočne veľa chémie. Mal by byť vegan alebo bez obsahu silikónov, farbív a konzervantov, a to preto, lebo vlasy vypadávajú oveľa rýchlejšie a oveľa ľahšie keď používate obyčajné chemické zloženie. Tiež hľadajte prírodnejšie alebo organické šampóny a kondicionéry, pretože sú šetrnejšie k predlžovaniu vlasov. Vlasy umyte hydratačným šampónom. Nikdy nepoužívajte napríklad bylinný alebo lupinový šampón, pretože by to vo vlasoch spôsobilo zamotanie. Dôkladne opláchnite čistou vodou. Jemne vytlačte prebytočnú vodu - vlasy neotierajte ,nešúchajte, ani nevymačkávajte. 

2. Naneste regeneračnú , zvlhčovaciu masku a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. Pretože ľudské vlasy sa po umytí môžu mierne zvlniť, môže byť po vysušení vlasov použitá žehlička na vlasy. Pred použitím žehličky nezabudnite použiť tepelne ochrannú kozmetiku. Životnosť vlasov sa predĺži aj tým, že sa vyhnete žehleniu vlasov na vysokej teplote vyše 200 stupňov a používaniu fialových šampónov ktoré vlasy vysušujú. Pretože sa ľudské vlasy môžu zamotávať rovnako ako Vaše vlasy, odporúčame použiť prírodnú kefu, určenú na takéto vlasy. 

3. Sušenie vlasov : Vlasy osušte malým prúdom vzduchu a pokiaľ možno studeným vzduchom. 

Sprcha a plávanie : odporúčame vlasy vypnúť do drdola, predídeme ich poškodeniu a zamotaniu. Slaná voda a chlórovaná voda spôsobujú zamotanie vlasov a môže dôjsť k zničeniu vlasov.


Farbenie vlasov : Prírodné vlasy nie sú panenské vlasy, pretože prechádzajú bielením a farbením, preto farbenie už ďalej neodporúčame. Ak sa ale rozhodnete predsa len farbiť, potom rozhodne uprednostnite farbenie do tmavšieho odtieňa ,za žiadnych okolností vlasy nezosvetľujte a nebieľte. Robíte to na svoje vlastné riziko, čo znamená, že my potom neakceptujeme návraty , výmeny, sťažnosti na farbené vlasy, keďže to bolo z našej strany veľmi dôrazne a zodpovedne vysvetlené.

FAQ - O nákupe vlasov 

Čo je to za vlasy? 

Sú 100% pravými ľudskými vlasmi. Použitá je novšia výrobná technológia, ktorej výsledkom sú mäkké, dlhotrvajúce, lesklé vlasy.

Ako dlho vydržia vlasy?

Každá aplikácia môže trvať až 12 týždňov s náležitou starostlivosťou. Predlžovanie vlasov sa môže s náležitou starostlivosťou použiť až trikrát.

Môžem farbiť predlžené vlasy?

Áno môžeš. Pretože tieto vlasy sú 100% ľudské vlasy, je možné ich zafarbiť. Nezabúdajte, že by ste mali používať iba semi-demi alebo demi trvalé farbenie vlasov. Farbite vlasy tmavšie, nikdy svetlejšie.

Môžu sa narovnať, stočiť?

Áno, na úpravu vlasov môžete použiť žehličku na vlasy alebo natáčky na vlasy. Nerobte to však príliš často, pretože teplo vlasy poškodí tým, že ich vyschne a zamotá.


Prečo sa mi zamotajú vlasy?

Môže to byť spôsobené suchými vlasmi. Uistite sa, že si vlasy aspoň raz týždenne umývate a kondicionujete balzamom alebo maskou, lepšie je dvakrát týždenne. Tiež používajte olejček a sprej na rozčesávanie.  

Aká dĺžka a koľko vlasov budem potrebovať?

Môžeš mať ľubovoľnú dĺžku až do 70 cm. Najlepšie vyzerajúce predlžovanie vlasov u žien s priemernou výškou je zvyčajne okolo 55 cm alebo menej. Moja najobľúbenejšia dĺžka je 55 cm. Pokiaľ ide o hmotnosť vlasov, budeš potrebovať cca. (80 -150 gramov). Dlhšie a plnšie štýly budú vyžadovať viac vlasov. Pre ľudí, ktorí hľadajú úplnejší vzhľad alebo pracujú s vlasmi 50 cm alebo dlhšie, by mali zvážiť nákup okolo 125 až 220 prameňov.  

Americké vlasy

Sú podobné ruským, vyžadujú viac starostlivosti, dostupné v kategórii štandard plus. Vhodné pre tie, ktoré chcú vždy nové vlasy a nechcú opakovať posun tých prvotne kúpených pôvodných vlasov. 

Majú celkom dobru životnosť, ľahko sa udržujú šetrnou vlasovou kozmetikou.



 

Ruské vlasy

Sú dostupné v 5.tich kategóriách od štandartu k prémium, lux a k exkluzív = panenské nefarbené  a líšia sa hustotou. V ponuke sú kategória prémium. 











Iné poznatky a rady:

Vlasy sa musia pravidelne prečesávať, minimálne 2-krát do dňa, odporúčam ráno aj večer pred spaním. Vlasy najprv jemne prečešte rukou a následne po celej dĺžke pozorne rozčešte kefou na predlžené vlasy, ktorá ma štetiny bez guličiek na konci. Vlasy sa prečesávajú pomaly od končekov vlasov, pričom si ich voľnou rukou pridržujete v oblasti spojov, aby ste spoje veľmi nezaťažovali. Vlasy po umytí nikdy nesušte agresívnym trením, ale len jemne vytlačte z nich vodu uterákom. Najideálnejšie je nechať vlasy prirodzene vyschnúť ale môžete použiť aj fén. Môžete použiť fén, kulmu, žehličku a natáčky, avšak pri týchto tepelných úpravách majte na pamäti, že je potrebné vyhnúť sa línii spojenia a tepelné úpravy používajte len na vhodný typ vlasov. Pred tepelnou úpravou nezabudnite použiť vhodné pomocné ochranné prípravky. Predlžené vlasy umývajte 2 x do týždňa - predĺžite tým životnosť spojov a nadpojených vlasov. Nechoďte spať s mokrou hlavou. Nikdy nerozčesávajte vlasy mokré. Rozčesávanie mokrých vlasov by mohlo spôsobiť ich poškodenie. Nadpájané vlasy schnú dlhšie než tie prirodzené, ktoré máte. Po umytí vlasy vždy ošetrite maskou, prípadne vlasovou kúrou, nikdy však nepoužívajte silné a agresívne prípravky.Pri nanášaní balzamu na vlasy dbajte na to, aby sa Vám balzam nedostal do spojov nadpajaných prameňov. Na noc sa odporúča vlasy poriadne rozčesať a nasledovne dať do gumičky, tým sa vyhnete možnému pouzleniu vlasov v spánku. Kúpanie v mori, v termálnych kúpaliskách a bazénoch je extrémna záťaž na nadpojené vlasy, preto si vlasy vždy pred kúpaním dajte do copu a po kúpaní ich opláchnite sladkou vodou. Nadpojené vlasy a zvlášť najsvetlejšie blond farby môžu zareagovať na látky obsiahnuté v morskej alebo termálnej vode alebo bazénoch a značne stratiť na kvalite a samozrejme zamotať sa. Majte na pamäti, že vyčesávanie vlasov z prameňov vlasov je prirodzenou súčasťou.